Змагаючись із штучним інтелектом людина завжди перемагає – художник Володимир про гроші, технології та аукціони
22 лютого о 15.00 в Народний художник України Володимир Козюк в Музеї історії медицини ( вул. Богдана Хмельницького 37) відкриє персональну виставку та аукціон. Всі прибутки від продажу картин та лотів торгів підуть на закупівлю ліків та медичних матеріалі для поранених, яким надає медичну допомогу Вінницька міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги.
“Не у кожного знайдеться час та сили, щоб побачити яке навантаження витримують лікарі, скільком сьогодні щодня необхідна допомога та яких нелюдських уражень завдає ворог кращим донька та синам нашої країни. Але у кожен може бути корисним та причетним до допомоги, яка прямо зараз рятує життя та зберігає здоров’я. Сьогодні на експозиції ви побачите роботи, що створені за допомогою технологій, але без людини, без її творчого начала, без ідеї жодна технологія не працює” – розповідає автор робіт, Народний художник України Володимир Козюк.
Виставка “Керована еволюція” та благодійний аукціон – це постійно працююча ініціатива. Полярні світи, у кожного власна справа життя та професійні інтереси, але всі вони об’єдналися, щоб людяність мала силу та голос перемогти.
Куратор виставки та автор концепції Катерина Костенко визначає мету та ідею проєкту: “ Щиро бажаю, щоб ми не забули, що означає слово “людина” Щоб питання для чого ми живемо на Землі – не втратило актуальності. Наш проєкт – яскраве підтвердження того, що тема “що означає бути людиною” – нагальне питання сьогодення”.
“Це не перший досвід роботи із Штучним інтелектом, багато хто з моїх колег в світі та Україні робили спроби застосовувати технологію ШІ. Але, як відомо – де починається майстерність, закінчується творчість. Якщо оцінювати суто технічно, манеру виконання – результат був бездоганним, але в цих роботах не було душі. Вони були надто ідеальними, без вад та недоліків і як наслідок без відбитку особистості автора, а в мистецтві – це найважливіше. В представленому на виставці цикілі “Керована еволюція” вдалось об’єднати потужну ідею та технології сучасності. Переглядаючи історичні портрети, створені ШІ ви обов’язково відчуєте відгук, ніби невидимі струни часу пов’язують сьогодення ,кожного з вас та тих, хто любив, обробляв та боронив нашу землю” – констатує митець.
Проєкт реалізований за підтримки Юрія Котика, Олександра Фурдуя та Благодійного фонду Козицького, куратор проєкту – Катерина Костенко.
“Сучасний світ- це змагання технологій. Майже щодня з’являються нові, на зміну їм приходять більш нові, але жодна з них не замінить людину. Якщо просто: людина може вимкнути комп’ютер, а навпаки ні. Але так буде не завжди, і ми маємо пам’ятати про вічні цінності – бути людьми. Вже понад 10 років ми в ITTA навчаємо як стати своїм в діджитал світі, як монетизувати власні навички. Навчати дорослих – це складне завдання, але навчити співчувати, бути людиною – ще складніше. І розуміння це приходить саме ,коли роздивляєшся портрети “Керована еволюція” – ділиться враженнями Артем Гончаренко, президент International Transfer Technology Association.
Виставка “Керована еволюція” відкриється 22 лютого о 15.00 в Музеї історії медицини ( вул. Богдана Хмельницького 37)
Реєстрація за посиланням https://forms.gle/3QquwHGSC6LBsRPA9