Благодійний фонд «Реконструкції та розвитку України» був створений друзями, партнерами та однодумцями Артема Гончаренка

Благодійний фонд «Реконструкції та розвитку України» був створений друзями, партнерами та однодумцями Артема Гончаренка, які з перших днів повномасштабної російської агресії стали волонтерами. Ми не могли стояти осторонь від всіх подій, що відбуваються у нашій країні та намагаємось допомоги нашим захисникам та громадянам.

Одним із масштабних проектів Фонду став «Мобільні фронтові госпіталі». Мобільний госпіталь – це повноцінна лікарня на колесах, оснащена сучасним медичним обладнанням. Медичний центр дозволяє надавати невідкладне оперативне втручання безпосередньо поблизу активних бойових дій. Мобільний фронтовий госпіталь має підвищену прохідність та власний генератор, що дозволяє йому працювати абсолютно автономно. Одночасно в мобільному фронтовому госпіталі може працювати дві команди медиків. Лише один такий госпіталь може рятувати щодня понад 100 життів наших захисників та цивільних осіб.

Перший мобільний фронтовий госпіталь вже передано Головному управлінню розвідки Міністерства оборони. Зараз він рятує сотні життів наших захисників у найгарячіших точках у двадцятикілометровій прифронтовій зоні на Донецькому напрямку. У планах Фонду забезпечити такими госпіталями всю лінію фронту. Після Перемоги України мобільні госпіталі зможуть використовуватись як тимчасове рішення у містах, де  зруйнована медична інфраструктура, а також у якості пересувних лікарень у віддалених та малозаселених регіонах чи під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Базове оснащення мобільного госпіталю:

  • Приймальня – гідравлічна оглядова кушетка, акумуляторні оглядові лампи на коліщатах, офтальмоскоп, інструментальний стіл, урни.
  • Лабораторія – автоклав, центрифуга для крові, центрифуга для сечі, морозильна камера, оглядова кушетка, оглядова лампа, глюкометр електронний, гематологічний аналізатор, гемоглобінометр, термозварювач для стерилізації пакетів, мікроскоп, холодильник комерційний.
  • Рентген кабінет – рентгенівський стіл, рентгенівський апарат, засоби захисту, коробки рентгенівського перегляду, ультразвуковий апарат.
  • Операційна кімната – дефібрилятор стаціонарний, апарат для діатермії, портативні інфузійні насоси, інструментальні столи, ларингоскоп, операційний стіл, лампи для безтіньового світла з акумуляторами, аспіраційний насос, анестезіологічний апарат, відра для сміття, табурет регульований зі стінкою, реанімаційний візок.
  • Технічна кімната
  • Туалет і душ

Більше інформації про мобільний госпіталь та про те, як підтримати проєкт: https://front.hospital/

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *