Благодійний фонд “Реконструкції та розвитку України” відзначив польську та вітчизняну наукову еліту

10 січня в рамках транснаціональної зустрічі Київ-Люблін відбулось офіційне вручення відзнаки БФ «Реконструкції та розвитку» президенту Польського житлового товариства (м. Люблін, Республіка Польща) Казімєжу Видисевичу.

Нагороду за вагомий внесок в допомогу Україні, пошук та об’єднання волонтерів, активістів та бажаючих допомагати Україні вручив президент БФ «Реконструкції та розвитку» Артем Гончаренко.

«В рамках співпраці із Польським житловим товариством із БФ «Реконструкції та розвитку України» було реалізовано низку спільних проєктів, конкурсів та конференцій. Ми долучаємо наукову польську еліту у містобудівній сфері до майбутньої відбудови України. Розраховуємо, що тісні зв’язки Казімєжа Видисевича із європейськими інституціями допоможуть нам реалізувати цікаві та корисні проєкти по повоєнному відновленню наших міст», – зауважив Артем Гончаренко, президент благодійного фонду “Реконструкції та розвитку України” під час нагородження.

Як відомо, Казімєж Видисевич та Польське житлове товариство займається проєктом «Кришталева цегла»,  та конкурсами найкращих архітектурних проєктів  не тільки у Польщі та Україні, а й у Європі та світі. Основною метою конкурсу «Кришталева цегла» є стимулювання економічної та громадської активності регіонів Східної Європи шляхом популяризації та документування діяльності у сфері розвитку регіональної інфраструктури, будівництва та архітектури. Це сприятиме покращенню якості та набуття власного архітектурного коду наших міст, а також відновленню урбаністичної культури міст для збереження європейської архітектурної  спадщини.

Приймаючи нагороду, Казімєж Видисевич від імені Польського житлового товариства пообіцяв долучитись до масштабного проєкту БФ «Реконструкції та розвитку» із рятування життів наших захисників шляхом забезпечення фронту мобільними шпиталями.

Нагадаємо, що благодійним фондом “Реконструкції та розвитку України” продовжується збір коштів на 52 мобільних шпиталі для військових на передовій. Перший мобільний шпиталь вже передано ЗСУ.  Лише один такий шпиталь може рятувати щодня до 100 життів наших захисників.

Також 10 січня у приміщенні Київського національного університету будівництва та архітектури подяку від Національної гвардії України за системну допомогу, яку надавали та надають нашим захисникам було вручено доктору технічних наук, професору кафедри Охорони праці та навколишнього середовища КНУБА Олені Волошкіній. Подяку від нацгвардійців передав представник БФ «Реконструкції та розвитку» Віталій Завальнюк.

«Мені приємно, що професорський склад нашої кафедри долучився до ініціатив нашого фонду із допомоги нашим захисникам. Сподіваюся на подальшу спільну плідну співпрацю із рідним КНУБА, у тому числі, у спільних проєктах із Польським житловим товариством та між вітчизняною і польською науковою елітою у питанні відбудови України», – прокоментував нагородження Артем Гончаренко.

Як відомо, 04 січня відбулось офіційне вручення відзнак Національної гвардії України команді, яку об’єднав Артем Гончаренко. Подяки вручав юрисконсульт частини 3101 Нацгвардії, майор Сергій Пєтков.

 

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *