Історія об’єднання колективу КНУБА задля допомоги колегам, що перебувають у лавах ЗСУ

Війна застала кожного з нас зненацька в різних містах, умовах та з різними справами. Кожний з нас відреагув на повномасштабне вторгнення росії по-різному: хтось перебував у хаусі і паніці, а хтось вже був хоч мінімально, але підготовленим.

Перші дні були найбільш важливі, оскільки окупанти хотіли захопити Україну швидко. Проте, незважаючи на певні труднощі ми вистояли, тому що армія боронила наші території, українці почали об’єднуватися і допомагати ЗСУ .

З початку війни співробітники КНУБА згуртувались для боротьби над спільним ворогом-окупантом РФ. Усім колективом збирали кошти на продукти харчування, на дрони, медикаменти тощо. Також займалися розробкою різних проектів, таких як оцінка пошкоджень, екологічних збитків та пошкоджень після бомбардувань та окупації.
Частина співробітників університету та їх рідних брали участь в теробороні Києва, а потім добровольцями пішли на фронт. Серед колег університету знайшлись і вправні волонтери, які з перших днів війни допомагали тимчасово переміщеним особам, ЗСУ. Завдяки їх сприянню кнубівцям, що перебувають у лавах ЗСУ, були надані індивідуальні аптечки, жилети, каски, форму, продукти харчування та засоби гігієни.

Проте найбільше наші кнубівці-війскові потребували позашляховики та буси для виконання бойових завдань. Це стало певним викликом для волонтерської спільної КНУБУ, оскільки в Україні потрібні автомобілі були відсутні, а для закупівлі автомобіля за кордоном потрібна була валюта і потім перевезення в Україну. За сприяння співробітника кафедри технологій захисту навколишнього середовища та охорони праці — Артема Гончаренко, президента фонду Реконструкції та розвитку України та за підтримки КонтрамаркиХелп всі ці перепони було подолано і у підсумку було передано джип Nisan Patfinder для взводу, де служать колеги університету.

Ректор Петро Куліков виступив з промовою до військових та волонтерів: «Кожен з нас – гвинтик великої машини, яка спрямована на перемогу, кожен намагається допомогти, ми разом збираємо та координуємо допомогу ЗСУ, і не тільки в будівельному напрямку».

Ми віримо у власні сили та продовжуємо разом будувати наше майбутнє. Тому що ми єдині як ніколи, тому що це наша Батьківщина, і тому що нам тут жити. Так, зараз, можливо, здається, що навкруги темрява, проте завтра знову зійде сонце над нашим мирним небом.

Артем Гончаренко вкотре зауважив що необхідно гуртуватися та об’єднувати зусилля. Також звернув увагу на необхідність готуватись максимальній кількості людей до оборони вже зараз, беручи до уваги військовий досвід Швейцарії та Ізраїлю.
https://youtu.be/M5EyQDsCRE0

Як зазначив Артем Гончаренко у своїй промові наразі ми маємо нову мету – це збір коштів на мобільний шпиталь. Нам потрібно зібрати 230 тис.євро. Це велика сума коштів. Проте цей мобільний шпиталь вартує того.

Мобільний шпиталь — це повноцінна лікарня на колесах, оснащена сучасним медичним обладнанням для розгортання та надання невідкладної хірургічної допомоги безпосередньо поблизу місць активних бойових дій. Всередині — оглядові та маніпуляційні з кушетками, хірургічне відділення, рентген обладнання, лабораторія.

Розгортання такого шпиталю в районах бойових дій займає всього 40 хвилин.
За день роботи шпиталь може приймати до 150 осіб та рятувати до 500 життів на місяць! Без транспортування поранених на великі відстані, що дуже важливо при їх рятуванні.

Такий мобільний шпиталь ми знайшли у Європі та зарезервували його. Наразі ми збираємо кошти для сплати та відвантаження.

Підтримайте нас! (Support us!)

Міжнародні рахунки нашого фонду (International accounts of our fund):
Гривні:
UA713387830000026006055141250
Євро:
UA873387830000026001055135700
Злоті:
UA213387830000026005055136073

Company Name – БО БФ РРУ (CF RDU)
ЄДПОУ: 44705608

Окрім рахунків фонду кошти можна надіслати на картки волонтера Артема Гончаренко (In addition to the fund’s accounts, funds can be sent to the cards of volunteer Artem Goncharenko) :

5168 7450 2117 7404 (грн.)
4149 6293 3054 4081 (євро)

5168 7450 2175 8872 (долар)

Прохання максимально поширювати на сторінках та серед знайомих – робімо велику справу разом! (Please spread as much as possible on the pages and among acquaintances – we are doing a great job together!)
___________________________

БФ Реконструкції та розвитку України – RDU

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *