Київський національний університет будівництва і архітектури підписав меморандум про співпрацю з бельгійською компанією «Reynaers Aluminium»

Сьогодні, 8 червня 2023 року, у Київському національному університеті будівництва і архітектури ректор університету Петро Куліков та Тетяна Сківка, керівниця зі звʼязків із громадськістю українського представництва компанії «Reynaers Aluminum», підписали меморандум про співпрацю у відбудові України, розроблення та впровадження навчальних курсів для студентів і співробітників університету.

Напередодні відбулася зустріч між представниками Фонду реконструкції та розвитку України в партнерстві з Агенцією відбудови України і представниками університету, під час якої кнубівцям передали компʼютерну техніку.

Також під час зустрічі студенти і викладачі Київського національного університету будівництва і архітектури представили проєкт реконструкції села Мощун Бучанського району Київської області, за що їх відзначили почесними нагородами. До привітань доєдналися представники військової адміністрації та Гостомельської селищної ради.

Довідково

Завдяки кнубівцям, науковцям та спеціалістам-практикам було розроблене українсько-бельгійське системне рішення Sunrise, яке відіграє важливу роль у відновлені України.

    

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *