Команда та партнери БФ «Реконструкції та розвитку України» провели тренінг в рамках «Бізнес інкубатору для жінок Маріуполя»

У суботу 14 січня представники команди БФ «Реконструкції та розвитку України» провели відкрите навчання «Бізнес-інкубатор для жінок Маріуполя». У заході взяли участь 57 жінок та дівчат, які внаслідок широкомасштабної агресії стали внутрішньо переміщеними особами та втратили основне місце роботи.

В рамках начальної програми Артем Гончаренко, СЕО PATProfi, президент International Technology Transfer Association (ITTA), президент Благодійного фонду «Реконструкції та розвитку України» та Ірина Цициліна, засновниця агенції стратегій та комунікації Be my media, голова ГО «Культура та спадщина України» провели авторські курси з підвищення кваліфікації та навичок.

Так, Артем Гончаренко навчав учасниць програми наступним темам: «Реклама в соціальних мережах», «Практичні інструменти Google для бізнесу (Google Мій бізнес, реклама, Search console)» та «SEO інструменти». А Ірина Цициліна викладала тему «SMM для бізнесу».

«Майбутнє – це то, що ми з вами робимо сьогодні, не чекаючи, коли закінчиться війна. Жити кожен день, не відкладаючи на потім мрії та плани – це перше, що я почув від мого брата, якого поранили на фронті. Ця фраза стала для мене закликом до дії. Вірю, що саме з таким настроєм треба починати власну справу і все вийде», – розповідає президент БФ «Реконструкції та розвитку України» Артем Гончаренко.

«Брати відповідальність за себе та команду, конкурувати та змагатись за прибуток – звичайний шлях підприємця. Навичка знову і знову підводитись і йти до мети, як на мене, найкорисніша,але набути її можна лише з досвідом. Це надзвичайний драйв та натхнення працювати з аудиторією, де кожен прагне почати створювати нову власну історію. Щиро вдячна за таку можливість «Білій стрічці» та Надії Копаниці», – коментує Ірина Цициліна, засновниця агенції Be my media, голова ГО «Культура та спадщина»

Як відомо, дана програма стала можливою завдяки проєкту «Бізнес-інкубатор для жінок та дівчат-ВПО з тимчасово окупованого Маріуполя», яку реалізує громадська організація «Біла стрічка» за підтримки Українського Жіночого Фонду.

Нагадаємо, що благодійним фондом “Реконструкції та розвитку України” продовжується збір коштів на 52 мобільних шпиталі для військових на передовій. Перший мобільний шпиталь вже передано ЗСУ.  Лише один такий шпиталь може рятувати щодня до 100 життів наших захисників.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *