Переможемо, відновимо, відбудуємо! – Артем Гончаренко під час зустрічі з ректором Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя Миколою Митником

У понеділок, 29 січня, у приміщенні  Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя відбулась зустріч президента БФ «Реконструкції та розвитку України» Артема Гончаренка з ректором ВНЗ  Миколою Митником. Зустріч відбулась в рамках програми по відбудові та реконструкції України та її післявоєнного розвитку.

В ході зустрічі обговорювались питання залучення вітчизняної наукової еліти до розробки містобудівної документації, проєктів розумних міст, застосування інформаційних та комунікаційні технологій, розвитку енергетики і енергоефективності та  інших проєктів

«Ми повинні продемонструвати світу, що відбудова повоєнної України буде найкращою та передовою в Європі. Цього можна досягти за рахунок досвіду наших європейських колег та партнерів. Це великий майданчик для тестування та розвитку України, для застосування  технологій BigData, SmartCity, «Країна у смартфоні» тощо. Вже зараз потрібно створювати наукові доробки для того, щоб країна розвивалась і розбудовувалась  Переможемо, відновимо, відбудуємо!»,  – прокоментував зустріч президент БФ «Реконструкції та розвитку України» Артем Гончаренко.

Також під час зустрічі Артем Гончаренко вручив Миколі Митнику відзнаку БФ «Реконструкції та розвитку України» за вагомий внесок в допомогу Україні, пошук та об’єднання волонтерів, активістів та бажаючих допомагати Україні.  

Приймаючи нагороду, Микола Митник від імені Тернопільського національного технічного університету заявив про наміри  долучитись до проєктів БФ «Реконструкції та розвитку України» у містобудівній сфері та проєкту із рятування життів наших захисників «52 мобільні шпиталі перемоги»

Нагадаємо, що благодійним фондом “Реконструкції та розвитку України” продовжується збір коштів на 52 мобільних шпиталі для перемоги. Перший мобільний шпиталь вже передано ЗСУ.  Лише один такий шпиталь може рятувати щодня до 100 життів наших захисників.

Як повідомлялось раніше, 10 січня в рамках транснаціональної зустрічі Київ-Люблін по залученню вітчизняної та закордонної наукової еліти у містобудівній сфері до відбудови України відбулось офіційне вручення відзнаки БФ «Реконструкції та розвитку» президенту Польського житлового товариства (м. Люблін, Республіка Польща) Казімєжу Видисевичу

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *