Президент БФ «Реконструкції та розвитку України» Артем Гончаренко презентував мобільний фронтовий госпіталь на  Digital Talks Forum

У п’ятницю, 28 квітня 2023 року президент БФ «Реконструкції та розвитку України» Артем Гончаренко презентував мобільний фронтовий госпіталь в рамках проведення Digital Talks Forum, який відбувся у  івент-спеції UNIT.CITY за адресою м. Київ, вул. Дорогожицька 3.

Як відомо, Digital Talks – це найбільший форум з digital маркетингу. Метою проведення Форуму є розвиток українського digital, популяризація українського ринку інфопродуктів, привернення уваги до СВОЇХ яскравих та професійних особистостей у сфері digital та Instagram та формування міцного ком’юніті українських спеціалістів. Digital Talks Forum дозволить глибше зануритися у світ діджитал та дізнатися про нові тренди, сучасні інструменти та можливості від експертів та практиків.

Цього року  спікерами форуму виступили Мстислав Банік, керівник із розвитку електронних послуг у Міністерстві цифрової трансформації України, Торнагі Аліна, голова маркетингу та комунікації Міністерства цифрової трансформації України та проєкту Дія, Ошмян Павло, 7 років працює з YouTube, засновник діджитал агенції Subscribe agency, Юстина Мостова та Маруся Деркач, засновниці TikTok-агенції HEEKS, спікерки UN Women та UNICEF, авторки першого українськомовного каналу про маркетинг в TikTok (500К), Тимощук Богдан, експерт по телеграму в Україні, власник однієї з найбільших сіток українських ТГ каналів, власник новинного телеграм каналу з аудиторією більше 1 млн підписників та Влад Присяжнюк, «Людина-чатбот», амбасадор впровадження їх в бізнесі.

У рамках проведення Форуму президент БФ «Реконструкції та розвитку України» Артем Гончаренко презентував масштабний проєкт Фонду «Мобільні фронтові госпіталі». Мобільний фронтовий госпіталь є повноцінною лікарнею на колесах, яка, оснащена сучасним медичним обладнанням. Медичний центр дозволяє надавати невідкладне оперативне втручання та діагностику безпосередньо поблизу активних бойових дій.

«БФ «Реконструкції та розвитку України» разом із Київським національним університетом будівництва та архітектури почали розробку та проектування колісної бази для мобільного фронтового госпіталю українського виробництва «Зараз займаємося технічними можливостями для того щоб українські виробники мали змогу виробляти не тільки такі колісні бази за нашим проектом, а й комплектувати мобільний фронтовий госпіталь не закордоном, а в Україні. Це дасть змогу не тільки зменшити собівартість госпіталю, який зараз завозиться в Україну, а й створить додаткові робочі місця всередині країни»,  – наголосив під час свого виступу Артем Гончаренко, президент БФ «Реконструкції та розвитку України».

Також під час презентації Артем Гончаренко розповів про існуюче зараз обладнання мобільного фронтового госпіталю.  Зокрема, у приймальному відділенні мобільної клініки розташована гідравлічна оглядова кушетка, оглядові акумуляторні лампи, офтальмоскоп, інструментальний стіл. Лабораторія мобільного госпіталю устаткована автоклавом, центрифугами для біоматеріалу, глюкометром, гематологічним аналізатором, мікроскопом. У рентгенкабінеті мобільної клініки встановлено стіл та рентгенівський апарат, а також ультразвуковий апарат. Операційна шпиталю оснащена дефібрилятором, портативними інфузійними насосами, ларингоскопом, операційним столом, аспіраційним насосом та анестезіологічним апаратом.

Він також додав, що лікарня на колесах має 4 відсіки, розробник врахував найважливіші умови експлуатації комплексу в бойових умовах, окремий акцент – це санітарні умови. Спеціальні стійкі покриття, що легко миються, ергономічні меблі, туалет і душ. Мобільний фронтовий госпіталь має підвищену прохідність та власний генератор, що дозволяє йому працювати абсолютно автономно. Одночасно в мобільному фронтовому госпіталі може працювати дві команди медиків. Лише один такий госпіталь може рятувати щодня понад 100 життів наших захисників та цивільних осіб.

Президент БФ «Реконструкції та розвитку» наголосив, що ефективність діяльності мобільного фронтового госпіталю вже підтверджено на практиці. Перший переданий госпіталь втричі збільшив кількість повністю реабілітованих поранених, які завдяки наданню своєчасної медичної допомоги вернулись у стрій.

Як повідомлялось раніше, перший мобільний фронтовий госпіталь вже передано Головному управлінню розвідки Міністерства оборони. Зараз він рятує сотні життів наших захисників у найгарячіших точках у двадцятикілометровій прифронтовій зоні на Донецькому напрямку.

У планах Фонду забезпечити такими госпіталями всю лінію фронту. Після Перемоги України мобільні госпіталі зможуть використовуватись як тимчасове рішення у містах, де  зруйнована медична інфраструктура, а також у якості пересувних лікарень у віддалених та малозаселених регіонах чи під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Нагадаємо, що благодійним фондом “Реконструкції та розвитку України” продовжується збір коштів на мобільні фронтові госпіталі для військових на передовій.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *