Президент БФ «Реконструкції та розвитку України» Артем Гончаренко презентував мобільний фронтовий госпіталь в рамках марафону «Медичне волонтерство»

Президент БФ «Реконструкції та розвитку України» Артем Гончаренко презентував мобільний фронтовий госпіталь в рамках марафону «Медичне волонтерство», який відбувся 30 березня під час проведення виставки Public Health 2023 та LabExpo 2023 у м. Києві у приміщенні Міжнародного Виставкового Центру.

Public Health – це захід метою якого є створення професійного простору для спілкування медичного бізнесу, фахівців медицини та медичного волонтерського руху. Цього року понад 80 виробників, постачальників обладнання та медичних виробів представили сучасне діагностичне, реабілітаційне, кардіологічне, реанімаційне, хірургічне та лабораторно-діагностичне обладнання, що відповідає вимогам часу. В рамках Марафону представлено активних лікарів, представників волонтерських медичних рухів, спільнот та організацій, які віддають свої вміння, час, інші ресурси на волонтерських засадах задля досягнення спільної Перемоги.

Окремим стендом на заході був представлений проєкт «Мобільний фронтовий госпіталь», який реалізує. благодійний фонд «Реконструкції та розвитку України».  Мобільний фронтовий госпіталь є повноцінною лікарнею на колесах, яка, оснащена сучасним медичним обладнанням. Медичний центр дозволяє надавати невідкладне оперативне втручання та діагностику безпосередньо поблизу активних бойових дій.

«Ми продовжуємо популяризацію необхідності мобільних фронтових госпіталів, які повинні забезпечити всю лінію фронту, рятуючи якомога більше життів наших захисників та захисниць. Ми впевнені, що своєчасна швидка невідкладна операційна хірургічна допомога збереже не тільки здоров’я, а й дієздатність наших бійців, наприклад, врятувавши руку чи ногу. Для нас участь у марафоні «Медичне волонтерство» –  це можливість познайомитися з партнерами із волонтерського руху, виробниками медичного обладнання та лікарями з метою консолідації наших зусиль. Всі ми повинні разом співпрацювати в одному напрямі, наближаючи нашу Перемогу»,  – відзначив Артем Гончаренко, президент БФ «Реконструкції та розвитку України».

Як повідомлялось раніше, перший мобільний фронтовий госпіталь вже передано Головному управлінню розвідки Міністерства оборони. Зараз він рятує сотні життів наших захисників у найгарячіших точках у двадцятикілометровій прифронтовій зоні на Донецькому напрямку. У планах Фонду забезпечити такими госпіталями всю лінію фронту.

Нагадаємо, що благодійним фондом “Реконструкції та розвитку України” продовжується збір коштів на мобільні фронтові госпіталі для військових на передовій.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *