Президент БФ «Реконструкції та розвитку України» Артем Гончаренко взяв участь у майстер-класі «Ресайклінг для бізнес-інкубатора «ЯМаріуполь»»

У суботу, 28 січня в приміщенні Vcentri hub відбувся майстер-клас «Ресайклінг для бізнес-інкубатора «ЯМаріуполь». Захід проходив в рамках проєкту «Бізнес-інкубатор для жінок та дівчат-ВПО з тимчасово окупованого Маріуполя», яку реалізує громадська організація «Біла стрічка Україна» за підтримки Українського Жіночого Фонду.

В рамках майстер-класу Анна Яковенко, дизайнерка з Харкова та Катерина Рапай, художниця по костюмах та автор курсу «Власне бароко» навчали жінок та дівчат ВПО з Маріуполя новим трендам та технікам ресайклингу: як перетворити стару річ на новий образ. В заході також прийняв участь президент БФ «Реконструкції та розвитку України» Артем Гончаренко.

«Ресайклінг – це не тільки новий тренд у бізнесі, а й можливість застосовувати нестандартні підходи до звичних речей. Навчати та надихати жінок та дівчат із Маріуполя відкривати нові горизонти – одна з наших головних місій», – відзначила важливість обраної теми навчання представниця ГО «Біла стрічка Україна» Надія Копаниця.

У свою чергу дизайнер Анна Яковенко підкреслила: «Заснований на сімейних цінностях, український бренд ANNA YAKOVENKO – це про любов до жінки, елегантні та практичні речі. Наше завдання навчити дівчат, як за допомогою простих інструментів вибирати образи, що будуть надійно слугувати власниці та поєднуватись з гардеробом».

Навчання техніці художньої вишивки дозволить жінкам не тільки оновити власний гардероб, а й дати можливість створювати унікальні шедеври»,  – наголосила авторка курсу «Власне бароко» Катерина Рапай.

 «Принцип «трьох R»  – Reduce, Reuse, Recycle є принципом, яким керується сучасний екологічно відповідальний бізнес. Принцип повторного використання – це принцип безвідходного виробництва. Адже така кількість відходів, яка вже створена внаслідок війни, в першу чергу, будівельне сміття, потребує повторної переробки. За прикладом того, як колись ми почали використовувати старі шини, зараз потрібно шукати нові підходи для подолання нових викликів та впроваджувати культуру споживання. Окрім цього ресайклінг допомагає з відносно невеликим внеском створювати та просувати унікальні продукти. Це дуже важливо з огляду на сучасний стан нашої економіки та довкілля»,розповів президент БФ «Реконструкції та розвитку України» Артем Гончаренко.

Як повідомлялось раніше, 14 січня, представники команди БФ «Реконструкції та розвитку України» провели відкрите навчання «Бізнес-інкубатор для жінок Маріуполя», яке також організували ГО «Біла стрічка Україна» за підтримки Українського Жіночого Фонду. В рамках начальної програми Артем Гончаренко, президент Благодійного фонду «Реконструкції та розвитку України» та Ірина Цициліна, засновниця агенції стратегій та комунікації Be my media, голова ГО «Культура та спадщина України» провели авторські курси з підвищення кваліфікації та навичок на теми «Реклама в соціальних мережах», «Практичні інструменти Google для бізнесу (Google Мій бізнес, реклама, Search console)» та «SEO інструменти», «SMM для бізнесу».

Нагадаємо, що благодійним фондом “Реконструкції та розвитку України” продовжується збір коштів на 52 мобільних шпиталі для військових на передовій. Перший мобільний шпиталь вже передано ЗСУ.  Лише один такий шпиталь може рятувати щодня до 100 життів наших захисників

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *