Знання, що рятують життя: в КНУБА стартує програма навчання Міжнародного медичного корпусу та Гарвардської гуманітарної ініціативи – 28 грудня 2022

Лікувати та навчати – два принципи, що зберігають надію та майбутнє суспільства за будь-яких часів. Саме тому лікарі КНП “Перинатального центру м. Київ” створили навчально – тренінговий центр, де системно проводять навчання та забезпечують доступ всіх, хто прагне здобути знання. В 2022 році, після початку повномаштабної війни в Україні, за сприяння Міжнародного медичного корпусу спільно з Гарвардською гуманітарною ініціативою під координацією Американської колегії хірургів та  Національної асоціації екстрених медичних техніків, започаткована серія навчально-практичних тренінгів по наданню невідкладної медичної допомоги серед населення.

28 грудня о 12.00 в Київському національному університеті будівництва та архітектури стратурє навчальна програма, яку підготували  тренери та викладачі навчально-тренінгового центру КНП «Перинатальний центр м. Києва».

Студенти та викладачі пройдуть теоретичну та практичну підготовку за напрямками, які життєво важливі під час активних бойових дій:

  1. Зупинка кровотечі. Кровотеча – це основна причина смерті при травмах, якій можна запобігти. Тому цей курс має на меті навчити людей рятувати життя травмованих з кровотечею до прибуття медичних працівників на місце події;
  2.   Хімічні, біологічні, радіологічні, ядерні та вибухові небезпеки (ХБРЯ).  Цей курс озброює учасників знаннями та навичками щодо догляду за  постраждалими від атак ХБРЯ у догоспітальних умовах. Також курс включає навчання зі знезараження, медичної допомоги, протиотрути, одягання/знімання ЗІЗ.

Студенти та викладацький склад  КНУБА мають змогу опанувати  професійні знання та навички із першої допомоги від практикуючих лікарів за програмою Міжнародного медичного корпусу та Гарвардської гуманітарної ініціативи, що були спеціально розроблені для немедичних працівників. Це вже друга серія навчань за цією програмою, першими випускниками стали учні та вчителі Українського гуманітарного ліцею. Як зазначають в навчально-тренінговому центрі КНП “Перинатальний центр м. Києва”: “Треба самому багато знати, щоб навчати інших”. Тож ми постійно розширюємо перелік установ та закладів, де пройде навчання, щоб кожен міг отримати знання, що можуть врятувати життя та здоров’я.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *